دغدغه این روزهای مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران؛

خانم جمشیدی! تمجید از عملکرد جهادی و شبانه روزی آقای استاندار را به مردم واگذار کنید/ شما به فکر عملکرد ضعیف خود باشید که داد بانوان را در آورده است!

مریم جمشیدی

اختصاصی آرمان شمال:اخیرا مریم جمشیدی مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران در روزهای داغ و حساس انتخاب استانداران جدید با اشتراک گذاشتن پستی در کانال تلگرامی خود به حمایت قاطع و تمجید از ربیع فلاح پرداخته است

image_pdfimage_print

اختصاصی آرمان شمال-گروه سیاسی: اخیرا مریم جمشیدی مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران که خود گل سر سبد انتصاب های اشتباه استانداری مازندران در دولت تدبیر و امید محسوب می شود در روزهای داغ و حساس انتخاب استانداران جدید با اشتراک گذاشتن پستی در کانال تلگرامی خود با عنوان «تدبیر با تثبیت استاندار مازندران حاصل می شود یا تغییر» به حمایت قاطع و تمجید و تعریف بی پایان از ربیع فلاح پرداخته و از عملکرد جهادی و شبانه روزی وی در طول ۴ سال سخن ها گفته و تلویحا اعلام کرده است تدبیر دولت محترم با تثبیت استاندار فعلی حاصل می شود ولاغیر!

مرجم جمشیدی

احتمالا ۴ سال مدیریت در امور بانوان مازندران خیلی به خانم جمشیدی که امروز از معدود نزدیکان وفادار و بقایای مدیریتی آقای استاندار هستند، چسبیده که اینگونه به آب و آتش می زند تا شاید با انتصاب مجدد ربیع فلاح که آن نیز به تعبیر بسیاری از صاحبنظران از انتصاب های اشتباه آقای روحانی در دولت یازدهم بوده است به سمت خود در امور بانوان مازندران ادامه دهد!

وی در ابتدای این مطلب که مرغ بریان را به تحرک وامیدارد، نوشته است:: «تلاش های جهادی و شبانه روزی دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران زبانزد خاص و عام است»! البته خانم جمشیدی یا هر مسئول و شهروند دیگر، حق اظهارنظر درباره مسائل مختلف از جمله عملکرد آقای استاندار را دارند و نظر ایشان قابل احترام است. اما نه در این حد که خدای ناکرده شعور مخاطب را قلقلک دهد!

حال، پرسشی که درباره این اظهارات مطرح می شود این است که چرا آقای فلاح با این تعابیر درخشان و عملکرد شبانه روزی، جایگاهی در جمع گزینه های پیشنهادی احزاب و گروه های سیاسی حامی دولت و نمایندگان مردم در مجلس (روءسای ستاد دکتر روحانی در مازندران، شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان و مجمع نمایندگان مازندران) ندارد! و فقط این جمنای مازندران بوده است که تلویحا وی را به دیگر گزینه های مطرح ترجیح داده است؟ لطفا پاسخ دهید تلاش های جهادی و شبانه روزی دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران زبانزد کدام خاص و عام ها است که ما و مردم مازندران نیز در جریان آن ها باشیم؟

اگرچه بنا بر آنچه که در ادامه ی این اظهارنظر آمده است: «صبر و سعه صدر، تجربه و متانت، ایجاد آرامش و امنیت پایدار، تقویت همدلی و همراهی، پرهیز از حواشی و اقدامات بیهوده» از ویژگی های ممتاز آقای استاندار در این ۴ سال بوده است و کسی منکر آن نیست اما مجموعه ی این ویژگی ها و شدت و ضعف بکارگیری آن ها در مدیریت در نهایت بازخورد مناسب و مورد انتظار را در پی نداشته و موجب تن دادن و همراهی استانداری به سیاست ها و برنامه های منتقدان و مخالفان دولت، کناره گیری و خانه نشینی بسیاری از نیروها و مدیران همسو با دولت، انتصاب و حمایت از مدیران ضعیف و غیر همسو، ضعف در مدیریت و عدم تصمیم گیری قاطع در موارد حساس و …شده است که نتیجه آن عدم تحقق بسیاری از شعارهای دولت در مازندران بوده است.

خانم جمشیدی، کاش تمجید از عملکرد جهادی و شبانه روزی آقای استاندار را به مردم واگذار می کردید و کمی به انتشار دستاوردهای خود در امور بانوان می پرداختید! شما که به واسطه آشنایی با خانواده آقای استاندار از یک مدرسه به مدیرکلی در استانداری رسیدید لطفا پاسخ دهید در این ۴ سال کدام وعده های مهم روحانی را عملی کرده اید و چرا زنان فرهیخته استان و نیروهای زن اصلاح طلب و حامی دولت که در آغاز استانداری آقای فلاح به نماینده عالی دولت نزدیک شده بودند در ادامه از بدنه استانداری دور شدند؟ آیا این ریزش ها و پشیمانی بانوان، خود گواه اعلام برائت زنان تاثیرگذار استان از آنچه در این حوزه می گذرد، نیست؟

در پایان و برای نمونه، بخشی از اظهارات دبیر جمعیت زنان نواندیش مازندران را درباره عملکرد مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران می آوریم:

«بیشترین نقد ما از مدیریت استان، مربوط به حوزه بانوان است. عملکرد مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران بیشتر گزارش های اداری بوده و ما عملا در سطح استان تغییراتی را مشاهده نکردیم. خانم جمشیدی ابتدایی ترین کاری که می توانست انجام دهد استفاده از وجود خانم ها در حوزه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و معضلات موجود جهت تهیه یک بانک اطلاعاتی قوی بوده است تا از وجود بانوان بهره مند گردد که تاکنون چنین اقدامی از سوی وی صورت نپذیرفته است».

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماآخرین اخبار

[آرشیو]