پایگاه خبری تحلیلی آرمان شمال|اخبار شمال ایران » درباره ما

درباره ما

image_pdfimage_print

این وب سایت، در راستای احترام به تنوع ذائقه های خبری و استقبال افکار عمومی از رسانه های محتوا محور و تحلیلی، همچنین برخوردار بود استا نهای شمالی از بالاترین ضریب نفوذ اینترنت کشور، بر آن شدیم به فعالیت رسانه ای خود در قالب پایگاه خبری –تحلیلی آرمان شمال در ۴ موضوع خبر، عکس، فیلم و صدا در تمامی بخش‌ها ادامه دهیم و به اندازه توان خود از این ظرفیت موجود بهره مند شویم.

اگرچه با توجه به تعدد رسانه ها در مازندران (به ازای هر ۱۵۰۰ نفر یک رسانه) فضای رقابت سخت می نماید، اما در نظر داریم با تلاش و کوشش، و بهره مندی از کادری جوان و حرفه‌ای، ضمن قرار گرفتن در جمع رسانه های موثر شمال کشور، زمینه را برای بیان اظهارنظرهای مختلف، تضارب آرا، تحلیل های منطقی و سازنده در سه استان شمالی (به ویژه مازندران) فراهم کنیم.

از آنجا که هیچ کدام از اعضای تحریریه آرمان شمال، عضو هیچ جریان و گروه سیاسی، استانی و شهری نیستند، در نظر داریم – بیطرفانه- به بیان دیدگاه‌های مختلف سیاسی در کنار نقطه نظرات مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و… بپردازیم. چرا که اعتقاد ما این است زیربنای توسعه ی (فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی)، توسعه ی سیاسی است. بنابراین ارائه ی آرا و اظهارات جریان های مختلف، مدیران، مسئولان و صاحب نظران با ما و قضاوت آن با مردم.

تلاش ما این است که نسبت به هیچ فردی (اعم از مدیران، مسئولان، فعالان عرصه های مختلف و صاحب نظران)  پیش داوری و نظر سوء نداشته باشیم و افراد بر اساس میزان پایبندی به شعارها و عملکرد خویش، همچنین میزان رضایت مردم مورد ارزیابی قرار گیرند. از اینرو تفکر اصلی ما این است که در میان قیل و قال رسانه های جریانی و گروهی، «صدای مردم» باشیم.

برای ارتباط با ما می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۱۹۴۹۳۱۸۸ تماس حاصل فرمایید و اگر مطلب، عکس یا فیلمی جهت انتشار در این وب سایت دارید می توانید به آدرس رایانامه ای  armaneshomal@gmail.com ارسال کنید تا با نام شما منتشر شود.

همراهی و راهنمایی های شما بزرگواران، موجب تعالی و دلگرمی ماست.

مجید ساجدی فر/ مدیرمسئول و سردبیر

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماآخرین اخبار

[آرشیو]