رئیس هیأت مدیره سهام عدالت در مازندران:

سود سهام عدالت مشخص شد/مانعی برای اعلام شماره حساب شبا وجود ندارد

سهام عدالت

رئیس هیأت مدیره اتحادیه تعاونی سهام عدالت در مازندران گفت: سهام‌دارانی که شماره حساب شبای خود را در اختیار شرکت‌های سهام عدالت قرار دارند به‌ترتیب اولویت سود سهام به حساب آنان واریز می‌شود

image_pdfimage_print

آرمان شمال: عسگر توکلی اظهار کرد: سهام‌دارانی که شماره حساب شبای خود را در اختیار شرکت‌های سهام عدالت قرار دارند به‌ترتیب اولویت سود سهام به حساب آنان واریز می‌شود که البته از سوی سازمان خصوصی‌سازی زمان آن اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه مانعی برای اعلام شماره حساب شبا وجود ندارد، اضافه کرد: افراد می‌توانند در سریع‌ترین زمان نسبت به اعلام شماره حساب شبای خود اقدام کنند که پس از تأییده بانک مربوطه سود به حساب افراد واریز می‌شود.

رئیس هیأت مدیره اتحادیه تعاونی سهام عدالت در مازندران ادامه داد: برای سهام‌دارانی که دارای سهم یک میلیون تومان مبلغ ۱۳۵ هزار تومان و برای افرادی که سهام آنان ۵۳۰ هزار تومان است مبلغ ۶۵ هزار تومان سود به حساب افراد واریز می‌شود.

این مسؤول تصریح کرد: برخی افراد برای دریافت شماره حساب شبا با مشکلاتی مواجه شدند و مجبور شدند حتی ۵۰ هزار تومان حساب باز کنند تا شماره شبا دریافت کنند که در این زمینه با بانک‌های رسالت و توسعه تعاون هماهنگی لازم صورت گرفته که باز کردن حساب به مبلغ ۵ تا ۱۰ هزار تومان نسبت به اعلام شماره حساب شبا به سامانه سهام عدالت اقدام کنند.

توکلی با تأکید بر اینکه در حال حاضر ثبت‌نام جدید برای سهام عدالت نداریم، گفت: پایان مهر ماه در ارتباط با بحث ثبت‌نام تعیین تکلیف می‌شود که لازم است افراد از مراجعه به سایت‌ها و دفاتر غیرقانونی پرهیز کنند./فارس

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماآخرین اخبار

[آرشیو]