مدیرکل آموزش و‌ پرورش مازندران:

شهرهای مازندران ظرفیت بسترسازی برای ایجاد اردوگاه دانش‌آموزی را دارند

علی قاسمی

مدیرکل آموزش و‌ پرورش مازندران گفت: شهرهای مازندران این ظرفیت را دارد که با تغییر کاربری فضاهای آموزشی راکد، صاحب اردوگاه‌های دانش‌آموزی شهرستانی و استانی شوند. 

image_pdfimage_print

آرمان شمال: «سیدعلی قاسمی» در حاشیه‌ی بازدید از اردوی ملی اعضای پیشتاز قطب سه کشور در اردوگاه میرزاکوچک‌خان رامسر، گفت: میزبانی مازندران از دانش‌آموزان و مربیان استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل،گیلان، مازندران و شهر تهران در برگزاری اردوی ملی قطب سه معیاری در سنجش ظرفیت‌های این استان است.

قاسمی افزود: مازندران با به عهده گرفتن میزبانی این اردو هم به کارآیی نیروی انسانی خود تکیه کرده است و هم به وجود امکانات محیطی مناسبش.

مدیرکل آموزش و‌پرورش استان مازندران با اشاره به بند ه. تبصره ۹ پیرامون تغییر کابری فضاهای آموزشی گفت: در برخی حوزه‌های مازندران این ظرفیت وجود دارد که فضاهای آموزشی راکد تبدیل به اردوگاه‌های شهرستانی یا استانی شوند.

قاسمی افزود: با توجه به اینکه رویکرد سند تحول بنیادین کسب شایستگی‌های پایه‌ای در دانش‌آموزان برای زندگی اجتماعی و فردی است، لازم است که در استفاده از ظرفیت‌های موجود برای ایجاد اردوگاه‌های کوچک دانش‌آموزی در شهرستان‌ها اقدام کنیم./ روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماآخرین اخبار

[آرشیو]