دکتر ابتکار در بازدید از اورژانس اجتماعی بهزیستی شهر ساری؛

بهزیستی مازندران در اکثر حوزه ها در کشور پیشگام است/ مهمترین اولویت های دولت تدبیر در حوزه بانوان

دکتر ابتکار- دکتر آرام

آرمان شمال: دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در سفر یک روزه خود به مازندران از اورژانس اجتماعی بهزیستی شهر ساری و موسسه خیریه غنچه های گل یاس این شهرستان بازدید کرد

image_pdfimage_print

آرمان شمال: دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در سفر یک روزه خود به مازندران از اورژانس اجتماعی بهزیستی شهر ساری و موسسه خیریه غنچه های گل یاس این شهرستان بازدید کرد و از نزدیک در جریان بخشی از اقدامات و فعالیت های بهزیستی مازندران قرار گرفت.

وی، در حاشیه این بازدیدها، ضمن تقدیر از تلاش های جهادی دکتر آرام، اظهار کرد: عملکرد بهزیستی مازندران در دولت تدبیر و امید چشم گیر و قابل تحسین است به طوری که این استان در اکثر حوزه ها در کشور پیشگام است.
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، در ادامه درباره اولویت های دولت تدبیر و امید در حوزه بانوان اظهار کرد: رسیدگی به مسائل حقوقی بانوان و لوایح مربوطه برای دولت اعتدال اهمیت بالایی دارد.
وی، افزود: مسائل مربوط به کارآفرینی بانوان و توان افزایی آن ها به ویژه زنان تحصیل کرده و روستایی از دیگر اولویت های مربوط به حوزه بانوان است.
دکتر ابتکار، تصریح کرد: کمک به زنان سرپرست خانوار، و توجه و توسعه تشکل ها و سازمان های مردم نهاد در امور بانوان نیز مورد توجه ویژه دولت قرار دارد./ روابط عمومی بهزیستی مازندران

دکتر ابتکار- دکتر آرام

 

اخبار مرتبط با این خبر

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماآخرین اخبار

[آرشیو]