فعالیت رسمی رابطین دفاتر مدیریت عملکرد بهزیستی استان مازندران در شهرستان ها

photo_2017-11-29_20-58-31

آرمان شمال: نشست رابطین واحد مدیریت عملکرد بهزیستی استان مازندران با حضور دکترسید سعید آرام مدیر کل بهزیستی مازندران در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد

image_pdfimage_print

آرمان شمال: نشست رابطین واحد مدیریت عملکرد بهزیستی استان مازندران با حضور دکتر سید سعید آرام مدیر کل بهزیستی مازندران در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد.

دکتر سید سعید آرام مدیرکل بهزیستی مازندران در این نشست با اشاره به کسب رتبه نخست بهزیستی مازندران در شاخص های اختصاصی در جشنواره شهید رجائی اظهار کرد: این مهم با تلاش و کوشش کارشناسان بهزیستی بهزیستی استان حاصل شد.

وی با بیان اینکه سازمان بهزیستی یک سازمان تخصصی و دانش محور است افزود: برای اثرگزاری مطلوب در جهت اهداف سازمان ضروری است ضمن آشنایی با معضلات و مسائل جامعه، دانش خود را بروز و نو کنیم.

مدیرکل بهزیستی مازندران با تاکید به نقش نظارت و تاثیرگذاری آن در پیشبرد اهداف بهزیستی، تصریح اظهار داشت: عدم نظارت صحیح ممکن است مسیر برنامه ها را منحرف سازد.

دکتر آرام گفت: ارزیابی و پایش کلیه فعالیت های سطح سازمان، مهمترین نقش رابطین واحد مدیریت است که ضروری است با اعمال و اجرای صحیح آن به اثرگزاری حدود ۱۰۰ درصدی برنامه ها و طرح های مختلف سازمان دست پیدا کنیم.

دکتر آرم با تاکید بر ارائه ارزیابی ها توسط رابطین واحد شهرستان ها در پایان امسال، گفت: رابطین حوزه ها در حقیت باید یک مدیر و یک مشاور امین باشند و ضروری است به عنوان یک راهنما، کمک رسان، تصمیم ساز و همراه در جهت پیشبرد کارها به اصلاح امور بپردازد.

گفتنی است در پایان جلسه ابلاغ رابطین دفاتر مدیریت عملکرد در شهرستانها به آنها اهدا شد تا فعالیت رسمی رابطین دفاتر مدیریت عملکرد بهزیستی استان مازندران در شهرستان ها به طور رسمی آغاز شود.

photo_2017-11-29_20-58-31

اخبار مرتبط با این خبر

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماآخرین اخبار

[آرشیو]