پایگاه خبری تحلیلی آرمان شمال|اخبار شمال ایران » معرفی برترین های مازندرانی نهمین جشنواره پژوهش در کانون پرورش فکری

معرفی برترین های مازندرانی نهمین جشنواره پژوهش در کانون پرورش فکری

کانون پرورش فکری

آرمان شمال: پژوهشگران برتر کانون پرورش فکری مازندران در نهمین جشنواره سراسری پژوهش کانون معرفی شدند

image_pdfimage_print

آرمان شمال: نهمین جشنواره سراسری هفته پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور هم‌زمان با هفته پژوهش از ۲۵ تا ۳۰ آذرماه ۱۳۹۶ از سوی اداره کل آموزش و پژوهش کانون در تهران در حالی برگزار خواهد شد که از برگزیدگانش تقدیر می شود.

بر این اساس از سه پژوهشگر کانون مازندران به عنوان نفرات برتر و از ۵ نفر به عنوان تقدیر، قدردانی می شود.

بر اساس این گزارش، دو اثر پایان نامه، از فرشته شهمیرزادی، کارشناس مسئول کانون مازندران با عنوان “بررسی تاثیر سواد رسانه ای والدین بر نوع و میزان استفاده از رسانه توسط کودکان ده تا دوازده سال مراکز فرهنگی هنری کانون ساری” و بیتا مرغوب، مربی مسئول مرکز تنکابن با عنوان “تاثیر نمایش بر خلاقیت کودکان گروه سنی (ج) در کتابخانه کانون پرورش فکری کوکان و نوجوانان تنکابن” به عنوان برگزیده بخش طرح و پایان نامه انتخاب شدند.

در بخش پژوهش اعضا نیز، “پریا نائیج” عضو کانون رامسر با اثر ” تاثیر کود بر رشد گیاه سانسور یا پا کوتاه” از سوی هیات داوران به عنوان پژوهش برتر انتخاب شد.

همچنین از کیانا فلاح، فاطمه آزادیان، هانیه امینی فر و ندا غلامی به عنوان اعضای فعال در حوزه پژوهش تقدیر می شود.

در بخش مربی نیز از “هدی کریم” به عنوان مربی فعال در بخش پژوهش اعضا تقدیر می شود.

به گفته‌ی کارشناس آموزش وپژوهش کانون مازندران، ۳۵ اثر پژوهشی در بخش‌های پایان‌نامه، اقدام پژوهی اعضا و طرح پژوهشی به دبیرخانه نهمین جشنواره سراسری پژوهش کانون ارسال شد و ۸ اثر پژوهشی به عنوان منتخب و تقدیری برای کانون مازندران افتخار آفریدند./  روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان

اخبار مرتبط با این خبر

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماآخرین اخبار

[آرشیو]