نتیجه تکیه کاندیداها به مادیات دست درازی به بیت المال است

IMG_0630

مرتضی بابایی لولتی در جمع خبرنگاران در محل فرمانداری شهرستان ساری اظهار کرد: هدف از حضور در عرصه انتخابات در راستای تعالیم مقام معظم رهبری است و بر ما تکلیفی است که در درجه اول شور و اشتیاق بوجود آوریم تا انتخابات باشکوهی داشته باشیم.

image_pdfimage_print

به گزارش پایگاه خبری آرمان شمال، مرتضی بابایی لولتی در جمع خبرنگاران در محل فرمانداری شهرستان ساری اظهار کرد: هدف از حضور در عرصه انتخابات در راستای تعالیم مقام معظم رهبری است و بر ما تکلیفی است که در درجه اول شور و اشتیاق بوجود آوریم تا انتخابات باشکوهی داشته باشیم.

وی که برای ثبت نام در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر ساری در فرمانداری حضور یافته بود، با بیان اینکه برای ساری برنامه‌هایی داریم و احساس می‌کنیم حلقه گمشده زنجیره توسعه شهر اتحاد و اعتدال است، ادامه داد: این حلقه اعتدال و اتحاد را امروز در شهر نمی‌بینیم و باید عنصر مکمل بین دو جبهه‌ای که بوجود آمده باشیم.

عضو و نایب رئیس شورای اسلامی بخش کلیجانرستاق افزود: از مردم دعوت می‌کنیم در انتخابات حضور پرشور داشته باشند و در انتخاب خود دقت عمل داشته باشند.

بابایی اضافه کرد: مردم در انتخابات باید همه مسایل را در راستای مسایل معنوی بنگرند چراکه اعتقاد داریم و با صراحت اعلام می‌کنم کاندیدایی که با تکیه بر مادیت حضور پیدا می‌کند هدفشان دست‌درازی به بیت‌المال است.

مدیرعامل شرکت تعاونی تولیدی توزیعی کارکنان شهرداری ساری اظهار کرد: عرصه شورا یک عرصه نظارتی مشورتی است و عرصه متولی شهری نیست.

وی خاطرنشان کرد: هدفی که امروز در عرصه شعارهای انتخاباتی تنها به شعار معطوف شده است بحث گردشگری است که می‌تواند برند شهری برای شهرستان ساری باشد.

عضو و نایب رئیس شورای اسلامی بخش کلیجانرستاق با بیان اینکه برند بهار نارنج را به یدک می‌کشیم، گفت: باید ببینیم بهار نارنج در راستای مدیریت درآمدی ما چه تاثیری دارد بجز مدیریت هزینه چیزی دیگری برای استان نداشت و سالانه میلیاردها تومان صرف بهارنارنج می‌کنیم بدون اینکه هیچ دستاوردی برای شهر داشته باشد.

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماآخرین اخبار

[آرشیو]