مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران؛

هفته تعاون با شعار تعاون نماد همدلی و همزبانی در استان مازندران برگزار می شود

کامران اصغری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: هفته تعاون با شعار "تعاون تجلی همدلی و همزبانی" از ۱۱ تا ۱۷ شهریور ماه سال جاری در استان برگزار می شود.

image_pdfimage_print
به گزارش آرمان شمال، به نقل از روابط عمومی اداره کل، مهندس اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران صبح امروز در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری هفته تعاون طی سخنانی اظهار داشت: اهداف برگزاری هفته تعاون، تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اجرایی نمودن سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی و تبدیل فرهنگ تعاون به معارف عمومی و توسعه آن در جامعه است.
وی معرفی و تقدیر از تعاونی های برتر به منظور الگوسازی مناسب در توسعه کمی و کیفی تعاونی ها، ایجاد هماهنگی فی مابین دستگاههای مختلف اجرایی به منظور تقویت و حمایت بیش از پیش بخش تعاون و بیان قابلیت ها و ظرفیت های بخش تعاون در ایجاد اشتغال مولد و کارآفرینی را از دیگر اهداف برگزاری هفته تعاون عنوان کرد.
مهندس اصغری خاطر نشان کرد: نقش تعاون از لحاظ اقتصادی، اجتماعی و سیاسی در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی بر کسی پوشیده نیست و با عنایت به ابلاغ سیاستهای کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و تأکیدات مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید، علی الخصوص شعار ” با تعاون کار ایجاد کنیم تا به رفاه برسیم” و اهمیت توسعه و ترویج فرهنگ تعاون در بین اقشار مختلف مردم و مسئولان هفته تعاون هر ساله در ماه شهریور برگزار می گردد.
وی ابراز امیدواری کرد: در هفته تعاون بتوان توانمندیهای بخش تعاون را به جامعه معرفی کرد تا کارشناسان اقتصادی چالش‌های پیش‌رو این بخش را منصفانه نقد کنند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران بیان داشت: برنامه‌های متنوعی با توجه به روز شمار هفته تعاون در سطح استانی برگزار می شود که با اجرای آن گامی موثر در جهت ترویج فرهنگ تعاون در کشور برداشته خواهد شد.
وی تصریح کرد : ۱۱ اردیبهشت روز اول هفته تعاون به نام تعاون، توسعه بازار و صادرات، روز دوم تعاون در تعاون و تحکیم تعاملات شبکه ای، روز سوم تعاون، توسعه، مدیریت و کارآمدی، روز چهارم تعاون، تأمین مالی، بازار سرمایه و رشد اقتصادی، روز پنجم تعاون، کارآفرینی، اشتغال و رفاه، روز ششم تعاون، فرهنگ عمومی و جمعی و روز هفتم تعاون، علم و فناوری مصرف نامگذاری شده است.
کامران اصغری اظهار داشت: تعداد ۷ شرکت تعاونی با سرمایه گزاری حدود ۸۰ میلیارد ریال در شهرستانهای استان در این هفته با شکوه افتتاح خواهند شد.
وی در پایان گفت: جشنواره تعاونی های برتر نیز با حضور مسئولین کشوری و استانی در پایان هفته تعاون برگزار خواهد شد.

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماآخرین اخبار

[آرشیو]