پایگاه خبری تحلیلی آرمان شمال|اخبار شمال ایران » پیام تبریک مدیرکل بهزیستی مازندران به استاندار جدید مازندران

پیام تبریک مدیرکل بهزیستی مازندران به استاندار جدید مازندران

اسلامی- آرام

آرمان شمال: دکتر سید سعید آرام مدیرکل بهزیستی مازندران در پیامی انتصاب مهندس محمد اسلامی را به عنوان استاندار جدید مازندران تبریک گفت

image_pdfimage_print

آرمان شمال: به گزارش آرمان شمال دکتر سید سعید آرام مدیرکل بهزیستی مازندران در پیامی انتصاب مهندس محمد اسلامی را به عنوان استاندار جدید مازندران تبریک گفت که متن پیام به شرح ذیل است :

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای مهندس محمد اسلامی استاندار محترم مازندران
انتصاب جنابعالی بعنوان نماینده‌ی عالی دولت در مازندران نویدبخش وزیدن گرفتن نسیم امید و مایه شادمانی حامیان دولت است.
این انتخاب مدبرانه که سابقه و تجربیات درخشان جنابعالی را پبش روی مردمان دیار علویان نهاده است بی شک منشأ خیر و برکات فراوانی خواهد بود.
بنده از طرف خود و خانواده بزرگ بهزیستی با عرض تبریک و خوشامدگویی به جنابعالی، آرزومندم که بهزیستی مازندران بتواند همچون یاوری امیدبخش در کنار استانداری مازندران اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و شعارها و گفتمان دولت دوازدهم را برآورده سازد.
بی شک حضور جنابعالی در مازندران حکم هوایی تازه را دارد که فرصت نفس های عمیق را فراهم می آورد و پنجره‌های امید را روبه افق روشن توسعه می‌گشاید ‌.
در پایان برای جنابعالی در این مسیولیت جدید آرزوی موفقیت و کامیابی در ذیل توجهات امام عصر (عج) ، رهنمودهای داعیانه مقام معظم رهبری و مدیریت شایسته جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران دارم.

دکتر سید سید آرام
مدیرکل بهزیستی استان مازندران

منبع: روابط عمومی بهزیستی مازندران

اسلامی- آرام

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماآخرین اخبار

[آرشیو]