پایگاه خبری تحلیلی آرمان شمال|اخبار شمال ایران » ۳۰ کارگزاری بیمه اجتماعی در مازندران ایجاد می شود

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان مازندران:

۳۰ کارگزاری بیمه اجتماعی در مازندران ایجاد می شود

%d8%b5%d9%86%d8%af%d9%88%d9%82-%d8%a8%db%8c%d9%85%d9%87-%d8%b9%d8%b4%d8%a7%db%8c%d8%b1

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و کشاورزان مازندران گفت: تاکنون ۶۳ هزار نفر در استان بیمه شدند و ۳۰ کارگزاری بیمه اجتماعی نیز در استان ایجاد می شود.

image_pdfimage_print

به گزارش آرمان شمال، علی قمی اویلی شامگاه شنبه در جلسه ستاد راهبردی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در فرمانداری آمل، اصلی ترین بحث را در استان مازندران ضریب نفوذ بیمه دانست و گفت: ۶۳ هزار بیمه شده در استان داریم و در راستای جذب اعتماد مردم ۱۰ هزار کارت را آماده و به کارگزاری ها تحویل داده ایم.

مدیرصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان مازندران با اشاره به اینکه ۳۰ کارگزاری بیمه در استان اضافه می شود گفت: در برخی از شهرها دو تا سه کارگزاری اضافه می شود تا این مهم را انجام دهیم.

قمی اویلی با اشاره به طرح انطباق اظهار داشت: کارگزارانی داشتیم که در طول ۱۰ سال تنها ۱۰ تا۲۰ بیمه شده داشتند و اکنون کارگزار با معرفی فرمانداری فعال می شود.

وی با بیان اینکه رویکرد ما در راستای تجمیع کارگزاری های غیرفعال است، افزود: ۴۰ هزار مشمول بیمه در آمل داریم که اکنون هشت هزار و ۸۰۰ نفر بیمه شده اند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان مازندران، با بیان اینکه دغدغه بیمه کردن مردم باید ایجاد شود تا استقرار نظام رفاه را برای بهبود وضعیت مردم داشته باشیم افزود: دولت تعهد کرده مشمولان بیمه افزایش یابد و در این راستا بیمه روستایی و عشایری سقف سنی نمی شناسد و دوسوم حق بیمه نیز از سوی دولت پرداخت می شود.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر مازندران ادامه داد: نیاز است اجتماعاتی با حضور کارشناسان امر برگزار شود و فواید این بیمه را برای آحاد مردم تبیین کنیم./ مهر

دیدگاه ها (۰)

دیدگاه شماآخرین اخبار

[آرشیو]